Protokół z rozstrzygnięcia konkursu plastycznego pt. „Najpiękniejsza wiosna”.

wpis w: Konkursy | 0

 

PROTOKÓŁ JURY Z ROZSTRZYGNIĘCIA KONKURSU PLASTYCZNEGO

pt. „Najpiękniejsza wiosna.”

dokonanego dnia 1 czerwca 2021 r.

Komisja konkursowa w składzie:                                                      

1.Agnieszka Wierzbicka – kierownik Regionalnego Centrum Edukacji Ekologicznej

w Lubaniu,

2.Joanna Czyż – inspektor Wydziału Ochrony Środowiska i Gospodarki Przestrzennej Urzędu Miasta w Lubaniu,

3.Agnieszka Łasica – st. specjalista ds. ekologii Regionalnego Centrum Edukacji Ekologicznej w Lubaniu.

stwierdza, co następuje:

I. Udział w konkursie wzięło 140 autorów prac plastycznych z następujących placówek:

  • Przedszkole Miejskie nr 1 w Lubaniu,
  • Przedszkole Miejskie nr 3 w Lubaniu,
  • Przedszkole Miejskie w Świeradowie – Zdroju,
  • Przedszkole w Zarębie,
  • Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubaniu,
  • Szkoła Podstawowa nr 2 w Lubaniu,
  • Szkoła Podstawowa nr 4 w Lubaniu,
  • Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubaniu,
  • Szkoła Podstawowa nr 3 w Olszynie
  • Zespół Szkolno – Przedszkolny w Kościelniku,
  • Zespół Szkolno – Przedszkolny w Radogoszczy,
  • Szkoła Podstawowa w Siekierczynie,
  • MZS Szkoła Podstawowa nr 1 w Świeradowie – Zdroju
  • Szkoła Podstawowa w Zarębie.

II. Wszystkie prace zostały zakwalifikowane, ponieważ spełniły wymogi regulaminu.

III.Nagrody w postaci kart prezentowych Empiku do wykorzystania w sklepach stacjonarnych oraz w sklepie internetowym, przyznano w dwóch kategoriach wiekowych za I, II, III, IV, V miejsce oraz za wyróżnienia.

  • I Kategoria wiekowa 5-6 lat:

Miejsce I :

Bartosz Gryglewicz z Przedszkola Miejskiego nr 3 w Lubaniu.

Miejsce II:

Antonina Drebko z Przedszkola Miejskiego nr 3 w Lubaniu.    

Miejsce III:

Szymon Białkowski z Przedszkola Miejskiego nr 1 w Lubaniu.

Miejsce IV

Julia Gołaczyńska z Przedszkola Miejskiego nr 1 w Lubaniu.

Miejsce V:

Olivier Gajęk z Przedszkola Miejskiego nr 1 w Lubaniu.

Wyróżnienia otrzymują:

– Zofia Kumala z Przedszkola w Zarębie,

– Kinga Lejczak z Przedszkola Miejskiego nr 3 w Lubaniu,

– Lena Niester ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Olszynie,

– Hanna Pasieczna z Przedszkola Miejskiego nr 1 w Lubaniu,

– Amira Tahir ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Olszynie,

– Blanka Uryga ze Szkoły Podstawowej w Siekierczynie.

  • II Kategoria wiekowa 7-9 lat: 

Miejsce I ex aequo:

Ksawery Pysiewicz ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Olszynie.

Miejsce I ex aequo:

Ignacy Kumala ze Szkoły Podstawowej w Zarębie.

Miejsce II ex aequo:

Hlieb Bezkrovnyi ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Lubaniu.

Miejsce II ex aequo:

Liya Andrysz ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Lubaniu.

Miejsce III:

Adam Gryglewicz ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Lubaniu.

Miejsce IV:

Nikola Staw ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Lubaniu.

Miejsce V:  

Zuzanna Łasica z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Radogoszczy.   

Wyróżnienia otrzymują:

Zuzanna Awdziej ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Lubaniu,

Kornel Kaczmarczyk ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Lubaniu,

Paweł Lasko ze szkoły Podstawowej nr 1 w Lubaniu,

Julia Mastyka ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Lubaniu,

Bartosz Wijaszka ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Lubaniu.

IV. Uczestnicy konkursu, którzy zdobyli miejsca i wyróżnienia otrzymają nagrody w postaci kart prezentowych sieci Empik. Po nagrody zapraszamy do siedziby Regionalnego Centrum Edukacji Ekologicznej oddziału MiPBP w Lubaniu tj. Rynek – Ratusz, od dnia 15 czerwca 2021 roku.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział.

Nagrodzonym gratulujemy.