Protokół rozstrzygnięcia konkursu plastycznego pt. „Moja wymarzona zima”

wpis w: Bez kategorii | 0

Protokół jury z rozstrzygnięcia konkursu plastycznego

pt. „Moja wymarzona zima”

dokonanego dnia 18 grudnia 2020 r.

Komisja konkursowa w składzie:                                                

  1. Agnieszka Wierzbicka – kierownik Regionalnego Centrum Edukacji Ekologicznej o. MiPBP w Lubaniu,
  2. Joanna Czyż – inspektor Wydziału Ochrony Środowiska i Gospodarki Przestrzennej Urzędu Miasta w Lubaniu,
  3. Małgorzata Heidykiewicz – bibliotekarz Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej w Lubaniu.

stwierdza, co następuje:

  1. Na konkurs wpłynęło 135 prac według następujących kategorii:

kategoria I – 25 prac,

kategoria II – 57 prac,

kategoria III – 30 prac,

kategoria IV – 23 prace.

     Udział w konkursie wzięli uczniowie z następujących placówek:

  1. Przedszkole Miejskie w Świeradowie – Zdroju,
  2. Przedszkole Miejskie nr 1 w Lubaniu,
  3. Przedszkole Miejskie nr 3 w Lubaniu,
  4. Miejsko – Gminne Przedszkole w Leśnej,
  5. Szkole Podstawowej w Siekierczynie,
  6. Szkoła Podstawowa w Zarębie,
  7. Szkoła Podstawowa nr 3 w Olszynie,
  8. Zespół Szkolno – Przedszkolny w Kościelniku,
  9. Zespół Szkolno – Przedszkolny w Pobiednej,
  10. Szkoła Podstawowa nr 1 MZS w Świeradowie – Zdroju,
  11. Szkoła Podstawowa w Smolniku,
  12. Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubaniu,
  13. Szkoła Podstawowa nr 2 w Lubaniu,
  14. Szkoła Podstawowa nr 3 w Lubaniu,
  15. Szkoła Podstawowa nr 4 w Lubaniu.

II. Wszystkie prace zostały zakwalifikowane, ponieważ spełniły wymogi regulaminu.

III. Nagrody przyznano w dwóch kategoriach wiekowych za I, II, III, IV, V miejsce oraz za wyróżnienia.

I Kategoria przedszkola:

Miejsce I:

Laura Kwapiszewska – Miejsko – Gminne Przedszkole w Leśnej.

Miejsce II:

 Wiktoria Chawchunowicz – Lubań.

Miejsce III:

Jakub Cymbałko – Oddział Przedszkolny Zespołu Szkolno – Przedszkolny w Kościelniku.

Miejsce IV:

Oliwia Kwapiszewska – Miejsko – Gminne Przedszkole w Leśnej.

Miejsce V:

Lena Supel – Przedszkole Miejskie w Świeradowie – Zdroju.

Wyróżnienia:

Amelia Tomaszewska – Przedszkole Miejskie nr 1 w Lubaniu,

Maja Maślanka – Szkoła Podstawowa nr 3 w Olszynie,

Alicja Trudzińska – Przedszkole Miejskie w Świeradowie – Zdroju,

Matylda Sikorska – Przedszkole Miejskie nr 1 w Lubaniu,

Julia Pryputniewicz – Szkoła Podstawowa nr 3 w Olszynie,

Nadia Chrzanowska – Przedszkole Miejskie w Świeradowie – Zdroju,

Milena Dubij – Przedszkole Miejskie w Świeradowie – Zdroju.

II Kategoria Szkoły Podstawowe kl. I – III: 

Miejsce I:

Ignacy Kumala – kl. II, Szkoła Podstawowa w Zarębie.

Miejsce II:

Amelia Mowczko – kl. II b, Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubaniu.

Miejsce III:

 Zofia Murias – kl. III, Szkoła Podstawowa nr 3 w Olszynie.

Miejsce IV:

 Szymon Robakowski – kl. III, Szkoła Podstawowa w Siekierczynie.

Miejsce V:     

Dawid Malka – kl. II, Szkoła Podstawowa nr 3 w Olszynie.

Wyróżnienia:

Martyna Madej – kl. III, Szkoła Podstawowa w Siekierczynie.

Justyna Kosowska – kl. I, Szkoła Podstawowa w Siekierczynie.

Kornel Kaczmarczyk – kl. II b, Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubaniu.

Paweł Lasko – kl. II a, Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubaniu.

Kornelia Jędrej – MZS Szkoła Podstawowa nr 1 w Świeradowie – Zdroju.

Radosław Maciejko – kl. II a, Szkoła Podstawowa w Siekierczynie.

Juliusz Gargoś – kl. I b, Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubaniu.

III Kategoria Szkoły Podstawowe kl. IV – V: 

Miejsce I:

Martyna Maciejko – kl. V, Szkoła Podstawowa w Siekierczynie.

Miejsce II:

Diana Cerkanowicz – kl. IV, Zespół Szkolno – Przedszkolny w Kościelniku.

Miejsce III:

 Anna Rakowska – kl. IV, Zespół Szkolno – Przedszkolny w Kościelniku.

Miejsce IV:

 Borys Winiarczyk – kl. V, Zespół Szkolno – Przedszkolny w Kościelniku.

Miejsce V:     

Jakub Gizek – kl. IV c, Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubaniu.

Wyróżnienia:

Emilia Migas – MZS Szkoła Podstawowa nr 1 w Świeradowie – Zdroju.

Piotr Boczyj – kl. V, Szkoła Podstawowa w Siekierczynie.

Karolina Minkiewicz – kl. V a, Szkoła Podstawowa nr 4 w Lubaniu.

Gracjan Jasiński – kl. IV, Szkoła Podstawowa nr 3 w Olszynie.

Wiktoria Kurkiewicz – kl. IV b, Szkoła Podstawowa nr 4 w Lubaniu.

Zuzanna Sawicka – kl. IV, Szkoła Podstawowa w Zarębie.

Karina Gajewska – kl. IV, Szkoła Podstawowa w Zarębie.    

IV Kategoria Szkoły Podstawowe kl. VI – VIII: 

Miejsce I:

Maria Tekiela – kl. VI, Szkoła Podstawowa nr 3 w Olszynie.

Miejsce II:

Hanna Bobak – kl. VI, Szkoła Podstawowa w Zarębie.

Miejsce III:

 Ida Limanowska – kl. VII, Zespół Szkolno – Przedszkolny w Kościelniku.

Miejsce IV:

 Natalia Tokarska – kl. VII, Zespół Szkolno – Przedszkolny w Kościelniku.

Miejsce V:     

Patryk Juszczyk – kl. VII, Zespół Szkolno – Przedszkolny w Kościelniku.

Wyróżnienia:

Martyna Korobczyc – kl. VI b,Szkoła Podstawowa w Siekierczynie.

Wiktoria Chilińska – kl. VII, Szkoła Podstawowa nr 3 w Olszynie.

Nadia Mularczyk – kl. VII c, MZS Szkoła Podstawowa nr 1 w Świeradowie – Zdroju.

Aleksandra Kuczyńska – kl. VII, Zespół Szkolno – Przedszkolny w Kościelniku.

Zuzanna Sowa – kl. VII a, Szkoła Podstawowa nr 4 w Lubaniu.

Zofia Salawa – kl. VII c, MZS Szkoła Podstawowa nr 1 w Świeradowie – Zdroju.

Lena Mielnik  – kl. VI b, Szkoła Podstawowa nr 4 w Lubaniu.

Uczestnicy konkursu, którzy zdobyli miejsca oraz wyróżnienia otrzymają nagrody w postaci kart prezentowych Empiku do wykorzystania w sklepie stacjonarnym lub internetowym.

Nagrody zostaną przekazane opiekunom grup, którzy indywidualnie będą się po nie zgłaszać do siedziby RCEE przestrzegając obowiązujących zasad sanitarnych.

W przypadku uczestników indywidualnych narody zostaną przekazane rodzicom, opiekunom prawnym w siedzibie RCEE pamiętając o przestrzeganiu obowiązujących zasad sanitarnych.

Po nagrody można się zgłaszać od 29.12.2020 roku.                   

Komisja dziękuje wszystkim uczestnikom konkursu.

Gratuluje nagrodzonym!!!