protokół konkursu plastycznego pt. „Nasze drzewa w barwach jesieni”.

wpis w: Bez kategorii | 0
PROTOKÓŁ JURY Z ROZSTRZYGNIĘCIA KONKURSU PLASTYCZNEGO

pt. „Nasze drzewa w barwach jesieni”

dokonanego dnia 3 grudnia 2020 r.

Komisja konkursowa w składzie:                                                

  1. Agnieszka Wierzbicka – kierownik Regionalnego Centrum Edukacji Ekologicznej o. MiPBP w Lubaniu,
  2. Joanna Czyż – inspektor Wydziału Ochrony Środowiska i Gospodarki Przestrzennej Urzędu Miasta w Lubaniu,
  3. Agnieszka Łasica – st. specjalista ds. ekologii Regionalnego Centrum Edukacji Ekologicznej o. MiPBP w Lubaniu.

stwierdza, co następuje:

I. Udział w konkursie wzięło 65 autorów prac plastycznych z następujących placówek:

  1. Przedszkole Miejskie w Świeradowie – Zdroju,
  2. Przedszkole Prywatne „Planeta Uśmiechu”,
  3. Przedszkole Miejskie nr 1 w Lubaniu,
  4. Przedszkole Miejskie nr 3 w Lubaniu,
  5. Oddział Przedszkolny przy Szkole Podstawowej w Siekierczynie,
  6. Niepubliczne Przedszkole „Biały Miś”,
  7.  Szkoła Podstawowa w Zarębie,
  8.  Szkoła Podstawowa w Pobiednej,
  9.  Szkoła Podstawowa nr 1 MZS w Świeradowie – Zdroju,
  10. Szkoła Podstawowa w Smolniku,
  11. Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubaniu,
  12. Szkoła Podstawowa nr 2 w Lubaniu,
  13. Szkoła Podstawowa nr 4 w Lubaniu.

II. Wszystkie prace zostały zakwalifikowane, ponieważ spełniły wymogi regulaminu.

III. Nagrody przyznano w dwóch kategoriach wiekowych za I, II, III, IV, V miejsce oraz za wyróżnienia.

I Kategoria wiekowa 5- 6 lat:

Miejsce I:

Blanka Uryga – Oddział Przedszkolny przy Szkole Podstawowej w Siekierczynie.

Miejsce II:

Antoni Szymański – Przedszkole Miejskie nr 1 w Lubaniu.

 Miejsce III:

Julia Zawadzka – Oddział Przedszkolny przy Szkole Podstawowej w Siekierczynie.

Miejsce IV:

Dominik Kulesza – Przedszkole Miejskie nr 1 w Lubaniu.

Miejsce V:

 Kristian Guerzoi – Oddział Przedszkolny przy Szkole Podstawowej w Siekierczynie.

Wyróżnienia:

Rozalia Gembus – Przedszkole Prywatne „Planeta Uśmiechu”,

Hanna Romanów – Przedszkole Miejskie w Świeradowie – Zdroju,

Michał Reszka – Przedszkole Miejskie nr 1 w Lubaniu,

Oliwier Gołos – Przedszkole Miejskie nr 3  w Lubaniu,

Mikołaj Pawlak – Przedszkole Prywatne „Planeta Uśmiechu”,

Julian Kownacki – Przedszkole Prywatne „Planeta Uśmiechu”,

Oskar Medecki – Przedszkole Prywatne „Planeta Uśmiechu”.

II Kategoria wiekowa 7-9 lat: 

Miejsce I:

Sambor Surmacz – Szkoła Podstawowa w Pobiednej.

Miejsce II:

Ignacy Kumala – Szkoła Podstawowa w Zarębie.

Miejsce III:

Carmen Szuba – Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubaniu.

Miejsce IV:

Julia Mastyka – Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubaniu.

Miejsce V:     

Lena Tęcza – Szkoła Podstawowa w Smolniku.

Wyróżnienia:

Julian Smaga – Szkoła Podstawowa nr 4 w Lubaniu,

Emilia Hotloś – Szkoła Podstawowa w Smolniku,

Aleksander Koćma – Szkoła Podstawowa w Pobiednej,

Dawid Piskorowki – Szkoła Podstawowa nr 1 w Świeradowie – Zdroju,

Kornelia Jędrej – Szkoła Podstawowa nr 1 w Świeradowie – Zdroju,

Arkadiusz Cieślik – Szkoła Podstawowa w Pobiednej,

Lena Chowaniec – Szkoła Podstawowa w Zarębie.

IV. Uczestnicy konkursu, którzy zdobyli miejsca oraz wyróżnienia otrzymają nagrody w postaci kart prezentowych Empik-u do wykorzystania w sklepie stacjonarnym lub internetowym.

Nagrody zostaną przekazane tylko opiekunom grup, którzy indywidualnie będą się po nie zgłaszać do siedziby RCEE (najlepiej po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym tel. 75 722 68 35) przestrzegając obowiązujących zasad sanitarnych.

W przypadku uczestników indywidualnych narody zostaną przekazane rodzicom, opiekunom prawnym w siedzibie RCEE pamiętając o przestrzeganiu obowiązujących zasad sanitarnych.

Po nagrody można się zgłaszać od 14.12.2020 do 18.12.2020 roku w godz. 9.00 – 16.00.                 

Komisja dziękuje wszystkim uczestnikom konkursu.

Gratuluje nagrodzonym!!!