Protokół konkursu plastycznego pt.”Lubię zieleń w mojej okolicy”.

wpis w: Konkursy, Newsy | 0

PROTOKÓŁ JURY Z ROZSTRZYGNIĘCIA KONKURSU PLASTYCZNEGO

pt. „Lubię zieleń w mojej okolicy”

         dokonanego dnia 6 czerwca 2018 r.

 

Komisja konkursowa w składzie:

  1. Agnieszka Wierzbicka – kierownik Regionalnego Centrum Edukacji Ekologicznejw Lubaniu,
  2. Aleksandra Fink – inspektor Wydziału Ochrony Środowiska i Gospodarki Przestrzennej Urzędu Miasta w Lubaniu,
  3. Agnieszka Łasica – specjalista ds. ekologii Regionalnego Centrum Edukacji Ekologicznej w Lubaniu.

stwierdza, co następuje:

I. Udział w konkursie wzięło 80 autorów, którzy wykonali 80 prac plastycznych z następujących placówek:

  1. Przedszkole Miejskie nr 1 w Lubaniu,
  2. Przedszkole Miejskie nr 3 w Lubaniu,
  3. Przedszkole Niepubliczne nr 1 w Lubaniu,
  4. Szkoła Podstawowa w Kościelniku,
  5. Szkoła Podstawowa nr 2 w Lubaniu,
  6. Szkoła Podstawowa nr 3 w Lubaniu,
  7. Szkoła Podstawowa w Siekierczynie,
  8. Szkoła Podstawowa w Platerówce,
  9. Zespół Szkolno – Przedszkolny w Pisarzowicach,
  10. Zespół Szkolno – Przedszkolny w Pobiednej,
  11. Zespół Szkolno – Przedszkolny w Radogoszczy.

II.Wszystkie prace zostały zakwalifikowane, ponieważ spełniły wymogi regulaminu.

III. Nagrody w postaci książek oraz gier planszowych przyznano w dwóch kategoriach wiekowych za I, II, III, IV i V miejsce. Przyznano również szczególne wyróżnienia oraz wyróżnienia.  Nagrody otrzymują:

 

I Kategoria 5 – 6 lat :

Miejsce I : Blanka Pobiedzińska – Szkoła Podstawowa w Platerówce,

Miejsce II: Natalia Kosmalska – Przedszkole Miejskie nr 1 w Lubaniu,

Miejsce III: Agata Łamasz – Przedszkole Miejskie nr 1 w Lubaniu,

Miejsce IV: Julia Olszewska  – Przedszkole Miejskie nr 1 w Lubaniu,

Miejsce V: Zuzanna Miżdal – Przedszkole Miejskie nr 1 w Lubaniu.

      Szczególne  Wyróżnienia:

  • Lena Kurek – Szkoła Podstawowa w Kościelniku,
  • Piotr Palej – Przedszkole Miejskie nr 1 w Lubaniu,
  • Oliwia Silwanowicz – Szkoła Podstawowa w Siekierczynie,
  • Zofia Spiżarska – Przedszkole Niepubliczne nr 1 w Lubaniu,
  • Tobiasz Żbikowski – Przedszkole Niepubliczne nr 1 w Lubaniu.

      Wyróżnienia:

  • Jowita Gnaś – Przedszkole Niepubliczne nr 1 w Lubaniu,
  • Martyna Kryłowicz – Przedszkole Miejskie nr 3 w Lubaniu,
  • Kuba Kusiak – Przedszkole Niepubliczne nr 1 w Lubaniu,
  • Wojciech Raubo – Zespół Szkolno – Przedszkolny w Pobiednej.
  • Laura Ubych – Szkoła Podstawowa w Siekierczynie,

       

II Kategoria 7 – 9 lat: 

Miejsce I: Adam Socha – Szkoła Podstawowa nr 2 w Lubaniu,

Miejsce II: Julia Bodzenta – Szkoła Podstawowa nr 2 w Lubaniu,

Miejsce III: Magdalena Korta – Zespół Szkolno – Przedszkolny w Radogoszczy,

Miejsce IV: Leonard Konikoski – Szkoła Podstawowa w Platerówce,

Miejsce V: Amelia Rędzia – Szkoła Podstawowa w Siekierczynie.

Szczególne Wyróżnienia:

  • Pola Adamczuk – Zespół Szkolno – Przedszkolny w Radgoszczy,
  • Wojciech Brzezowski – Szkoła Podstawowa nr 2 w Lubaniu,
  • Kornelia Moczydlak – Szkoła Podstawowa nr 3 w Lubaniu,
  • Szymon Kania – Szkoła Podstawowa w Siekierczynie,
  • Tomasz Sierś – Szkoła Podstawowa w Siekierczynie.

 Wyróżnienia:

  • Zofia Wiśniewska – Szkoła Podstawowa nr 3 w Lubaniu,
  • Szymon Pawłowski – Zespół Szkolno – Przedszkolny w Radogoszczy,
  • Alicja Trzaśkowska – Zespół Szkolno – Przedszkolny w Radogoszczy,
  • Natalia Krakowiak – Szkoła Podstawowa w Kościelniku,
  • Klaudiusz Chajecki – Szkoła Podstawowa w Siekierczynie.

 

 IV. Uczestnicy konkursu, którzy zdobyli miejsca, szczególne wyróżnienia oraz wyróżnienia otrzymają nagrody książkowe z dziedziny nauk przyrodniczych lub gry planszowe na specjalnie w tym celu zorganizowanej uroczystości w dniu 21 czerwca godz. 12.00 (czwartek) w siedzibie Regionalnego Centrum Edukacji Ekologicznej, Lubań Rynek – Ratusz.

                 

 Komisja dziękuje wszystkim uczestnikom konkursu.

Gratuluje nagrodzonym!!!