Protokół konkursu plastycznego pt. „Nie dla smogu w mojej miejscowości”.

wpis w: Konkursy, Newsy | 0

PROTOKÓŁ JURY Z ROZSTRZYGNIĘCIA KONKURSU PLASTYCZNEGO

pt. „NIE dla smogu w mojej miejscowości”

                    dokonanego dnia 30 maja 2018 r.

 

Komisja konkursowa w składzie:

  1. Agnieszka Wierzbicka – kierownik Regionalnego Centrum Edukacji Ekologicznej w Lubaniu,
  2. Aleksandra Fink – inspektor Wydziału Ochrony Środowiska i Gospodarki Przestrzennej Urzędu Miasta w Lubaniu,
  3. Agnieszka Łasica – specjalista ds. ekologii Regionalnego Centrum Edukacji Ekologicznej w Lubaniu.

 

stwierdza, co następuje:

I. Udział w konkursie wzięło 89 autorów 89 prac plastycznych z następujących placówek:

  1. Szkoła Podstawowa w Kościelniku,
  2. Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubaniu,
  3. Szkoła Podstawowa nr 2 w Lubaniu,
  4. Szkoła Podstawowa nr 4 w Lubaniu,
  5. Szkoła Podstawowa nr 1 w Olszynie,
  6. Szkoła Podstawowa nr 3 w Olszynie,
  7. Szkoła Podstawowa w Zarębie,
  8. Zespół Szkolno – Przedszkolny w Pisarzowicach,
  9. Zespół Szkolno – Przedszkolny w Radostowie Średnim,

10.ZSP im. Adama Mickiewicza w Lubaniu,

11.ZSP im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej w Lubaniu.

 

II. Wszystkie prace zostały zakwalifikowane, ponieważ spełniły wymogi regulaminu.

III. Nagrody w postaci książek oraz gier planszowych przyznano w czterech kategoriach wiekowych za I, II, III miejsca oraz wyróżnienia. Przyznano miejsca ex aequo.  Nagrody otrzymują:

 

I Kategoria – klasy I-III szkół podstawowych :

Miejsca I :

Oliwia Witkowska z kl. I Szkoły Podstawowej nr 4  w Lubaniu,

Bartosz Bijak  z kl. I b  Szkoły Podstawowej nr 4  w Lubaniu,

Oliwier Lebda z kl. I b Szkoły Podstawowej nr 4  w Lubaniu,

Miejsca II:

Wiktoria Kurkiewicz z kl. I b Szkoły Podstawowej nr 4  w Lubaniu,

Julia Mieszczanowicz z kl. III b Szkoły Podstawowej nr 3  w Olszynie,

Sebastian Radyk z kl. I b Szkoły Podstawowej nr 4  w Lubaniu,

Miejsca III:

Bartosz Łubkowski z klasy I a Szkoły Podstawowej nr 1  w Lubaniu,

Maria Tekiela  z kl. III b Szkoły Podstawowej nr 3 w Olszynie,

Antoni Kulczycki z kl. I b Szkoły Podstawowej nr 4 w Lubaniu,

Wyróżnienia:

Michał Romejko z kl. III Szkoły Podstawowej w Kościelniku,

Hubert Baron z kl. III  Szkoły Podstawowej nr 1 w Olszynie,

Weronika Gładka z kl. I ZSP w Pisarzowicach,

 

II Kategoria – Szkoły Podstawowe klasy IV-V: 

Miejsce I:

Nadia Pilichiewicz z kl. V c Szkoły Podstawowej nr 4 w Lubaniu,

Miejsce II:

Daria Marszał kl. IV – Szkoła Podstawowa nr 4 w Lubaniu,

Miejsce III:

Wiktor Trzaskacz kl. IV – Szkoła Podstawowa nr 2 w Lubaniu,

Wyróżnienia:

Milena Duchnik kl. V c – Szkoła Podstawowa nr 4 w Lubaniu,

Martyna Wyspiańska kl. V – ZSP w Radostowie Średnim

Klaudia Korzeniowska. IV – Szkoła Podstawowa nr 2 w Lubaniu.

III Kategoria – Szkoły Podstawowe klasy VI-VII: 

Miejsce I:

Daria Szelest  kl. VI – Szkoła Podstawowa nr 3 w Olszynie,

Miejsce II:

Kaja Kosmalska kl. VII c – Szkoła Podstawowa nr 4 Lubaniu,

Miejsca III:

Patrycja Kamuda kl. VII – Szkoła Podstawowa nr 4 w Lubaniu,

Wyróżnienia:

Daria Wróbel kl. VI  – Szkoła Podstawowa nr 3 w Olszynie

Eliza Cymerman kl. VII – Szkoła Podstawowa nr 3 w Olszynie,

Dominika Ziubrak kl. VI – Szkoła Podstawowa w Zarębie,

 

IV Kategoria – Gimnazja i Szkoły Ponadgimnazjalne: 

Miejsce I:

Patrycja Nurkowska kl. II G. – Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubaniu,

Miejsce II:

Adrianna Kowalczyk kl. III b G. – Szkoła Podstawowa nr 2 w Lubaniu,

Miejsce III:

Sara Kurczewska kl. III d G. – Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubaniu

Wyróżnienia:

Wiktoria Budnicka kl. III b G. – Szkoła Podstawowa nr 1 w Olszynie,

Szymon Wałęsa kl. II a G. – Szkoła Podstawowa nr 1 w Olszynie,

Patryk Gmórski kl. I TI  –  ZSP im. Adama Mickiewicza  w Lubaniu.

 

  1. Uczestnicy konkursu, którzy zdobyli miejsca oraz wyróżnienia otrzymają nagrody książkowe z dziedziny nauk przyrodniczych lub gry planszowe na specjalnie w tym celu zorganizowanej uroczystości w dniu 19 czerwca godz. 12.00 (wtorek) w siedzibie Regionalnego Centrum Edukacji Ekologicznej, Lubań Rynek – Ratusz.

                 

 Komisja dziękuje wszystkim uczestnikom konkursu.   

Gratuluje nagrodzonym!!!