Protokół konkursu pt. „Nie byle jaka budka dla ptaka i całkiem świeża dla nietoperza”.

wpis w: Konkursy, Newsy | 0

PROTOKÓŁ JURY  Z  ROZSTRZYGNIĘCIA  KONKURSU TECHNICZNEGO

 pt. „Nie byle jaka budka dla ptaka i całkiem świeża dla nietoperza”

dokonanego dnia 12 kwietnia 2018 r w siedzibie Regionalnego Centrum  Edukacji Ekologicznej w Lubaniu

Komisja konkursowa w składzie:

  1. Aleksandra Fink – inspektor Wydziału Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej Urzędu Miasta Lubania,
  2. Agnieszka Wierzbicka – kierownik Regionalnego Centrum Edukacji Ekologicznej w Lubaniu,
  3. Agnieszka Łasica – st. specjalista ds. ekologii Regionalnego Centrum Edukacji Ekologicznej w Lubaniu

dokonała oceny wykonania karmników i budek lęgowych dla ptaków wg. następujących kryteriów:

–  prawidłowość wykonania budek,

–  ilość wykonanych prawidłowo budek,

–  terminowość wykonania zadania.

Komisja stwierdza, że w konkursie wzięło udział 125 uczestników z następujących placówek:

  1. Przedszkole Miejskie nr 5 w Lubaniu,
  2. Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubaniu,
  3. Szkoła Podstawowa nr 2 w Lubaniu,
  4. Szkoła Podstawowa nr 4 w Lubaniu,
  5. Szkoła Podstawowa nr 1 w Olszynie,
  6. Szkoła Podstawowa nr 3 w Olszynie,
  7. Szkoła Podstawowa w Smolniku,
  8. Szkoła Podstawowa w Zarębie,
  9. Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy w Lubaniu,
  10. Gimnazjum w Olszynie,
  11. Zespół Szkolno – Przedszkolny w Pobiednej,
  12. Zespół Szkolno – Przedszkolny w Radogoszczy.

Wszystkie budki spełniły wymogi regulaminu (prawidłowy materiał, prawidłowa konstrukcja zgodna z wymogami wzorca).

Komisja postanowiła przyznać:

SPECJALNE   WYRÓŻNIENIA :

Szkoły Podstawowe kl. I – III:

  1. Gracjan Jasiński kl. I – SP nr 3 w Olszynie,
  2. Marcelina Krupska kl. I – SP nr 3 w Olszynie,
  3. Julia Lelko kl. I – SP nr 3 w Olszynie,
  4. Milena Rakowiec kl. I – SP nr 3 w Olszynie,
  5. Bartosz Gryczka kl. III a – SP nr 2 w Lubaniu,
  6. Kacper Zwierzyński kl. II – PDP SOSW w Lubaniu,
  7. Kamil Słoboda kl. II – SP w Zarębie,

– Szkoły Podstawowe kl. kl. IV – VII:

  1. Maja Wieliczkiewicz kl. IV – SP nr 3 w Olszynie,
  2. Krzysztof Szyszło kl. VI – SP nr 3 w Olszynie,
  3. Brajan Baszak kl. VI – SP nr 3 w Olszynie
  4. Ewa Duszeńko kl. VI b – SP nr 4 w Lubaniu,

– Szkoły Podstawowe klasy gimnazjalne i Szkoły Ponadgimnazjalne

  1. Marta Grzybowska kl. II b Gim – SP nr 1w Olszynie,
  2. Julia Pieślak kl. II a Gim – SP nr 1 w Olszynie,
  3. Marcel Wołoszyn kl. II Gim – SP nr 1 w Olszynie,
  4. Julia Kumosz kl. II a Gim – SP nr 1 w Olszynie,

 

SZCZEGÓLNE  WYRÓŻNIENIA:

  – Szkoły Podstawowe kl. I – III:
  1. Nadia Matusiak kl. I – SP nr 3 w Olszynie,
  2. Kamil Kozaczuk kl. I – SP nr 3 w Olszynie,
  3. Hanna Smusz kl. I – SP nr 3 w Olszynie,
  4. Lena Starzec kl. I – SP nr 3 w Olszynie,
  5. Julia Swarzyńska kl. I – SP nr 3 w Olszynie,
  6. Hanna Szewców kl. I – SP nr 3 w Olszynie,
  7. Magdalena Zajączkowksa kl. I – SP nr 3 w Olszynie,
  8. Dominik Musiał kl. I – SP nr 3 w Olszynie,
  9. Dawid Malka kl. I – SP nr 3 w Olszynie,
  10. Mateusz Rajczakowski kl. III a – SP nr 3 w Olszynie,
  11. Bartłomiej Smusz kl. III a – SP nr 3 w Olszynie,
  12. Karolina Ignatowicz kl. III b – SP nr 3 w Olszynie,
  13. Maria Tekiela kl. III b – SP nr 3 w Olszynie,
  14. Sergiusz Remez kl. III b – SP nr 3 w Olszynie,
  15. Wojciech Zawadzki kl. III d – SP nr 1 w Lubaniu,
  16. Kordian Bicki kl. III d – SP nr 1 w Lubaniu,
  17. Blanka Ojrzyńska kl. II a SP nr 1 w Lubaniu,
  18. Zofia Węgrzyn kl. III s – SP nr 1 w Lubaniu,
  19. Alan Mizgier kl. I a – SP nr 1 w Lubaniu,
  20. Aleksander Garczyk kl. III b – SP nr 1 w Lubaniu,
  21. Michał Bryłkowski kl. II – ZS-P w Radogoszczy,
  22. Marcin Jasiński kl. II – ZS-P w Radogoszczy,
  23. Jan Pasternak PM nr 5 w Lubaniu,
  24. Julia Bodzenta kl. III b – SP nr 2 w Lubaniu,
  25. Hubert Baranowski kl. I – SP nr 1 w Olszynie,
  26. Hubert Kubanik kl. III a – SP nr 1 w Olszynie,
  27. Michał Szczepański kl. III – SP SOSW w Lubaniu,
  28. Szymon Florek kl. II SP SOSW w Lubaniu,
  29. Lilianna Satora kl. I a – SP w Smolniku.

– Szkoły Podstawowe kl. IV –VII:

  1. Julia Bobowska kl. IV – SP nr 3 w Olszynie,
  2. Nina Sarzyńska kl. IV – SP nr 3 w Olszynie,
  3. Daria Lelko kl. IV – SP nr 3 w Olszynie,
  4. Julia Grzybowska kl. V – SP nr 3 w Olszynie,
  5. Olga Sikora kl. V – SP nr 3 w Olszynie,
  6. Natalia Ignatowicz kl. V – SP nr 3 w Olszynie,
  7. Wiktoria Masłowska kl. VI – SP nr 3 w Olszynie,
  8. Kaja Remez kl. VI – SP nr 3 w Olszynie,
  9. Szymon Sokłó kl. VI – SP nr 3 w Olszynie,
  10. Daria Wróbel, Radosław Wróbel kl. VI – SP nr 3 w Olszynie,
  11. Patrycja Zielińska kl. VI – SP nr 3 w Olszynie,
  12. Wiktor Trzaskacz kl. IV – SP nr 2 w Lubaniu,
  13. Aleksandra Janikowska kl. IV – SP nr 4 w Lubaniu,
  14. Klaudia Szczepaniak kl. VI – SP nr 4 w Lubaniu,
  15. Julia Pasternak kl. IV – SP nr 4 w Lubaniu,
  16. Lena Serek kl. IV a – SP nr 1 w Olszynie,
  17. Krzysztof Kuczykowski kl. IV a – SP nr 1 w Olszynie,
  18. Oliwia Juszkiewicz kl. IV a – SP nr 1 w Olszynie,
  19. Dawid Karaczun kl. IV a – SP nr 1 w Olszynie,
  20. Wiktoria Trojnar kl. V b – SP w Smolniku,
  21. Marcin Biłyk kl. VI b – SP w Solniku,
– Szkoły Gimnazjalne i Ponadgimnazjalne:
  1. Estera Tylicka kl. III c Gim SP nr 1 w Olszynie,
  2. Kacper Biernacki kl. III a GIM SP nr 1 w Olszynie
  3. Łukasz Czeczot kl. III a Gim SP w Smolniku,

WYRÓŻNIENIA :

  – Szkoły Podstawowe kl. I – III:
  1. Klara Błaszczyk kl. I – SP nr 3 w Olszynie,
  2. Zuzanna Kownacka kl. I – SP nr 3 w Olszynie,
  3. Julia Starzec kl. III a – SP nr 3 w Olszynie,
  4. Norbert Zawada kl. III a – SP nr 3 w Olszynie,
  5. Kacper Litwiński kl. III a – SP nr 1 w Lubaniu,
  6. Maja Sałandyk kl. I a – SP nr 1 w Lubaniu,
  7. Julia Jackiewicz kl. III d – SP nr 1 w Lubaniu,
  8. Martyna Przekop kl. III a – SP nr 1 w Lubaniu,
  9. Hubert Kadej kl. I c – SP nr 1 w Lubaniu,
  10. Kacper Świderski kl. I c – SP nr 1 w Lubaniu,
  11. Kacper Sawicki kl. II – ZS-P w Radogoszczy,
  12. Adrianna Ćwicińska kl. I a – SP nr 2 w Lubaniu,
  13. Filip Skrzypiec kl. III a – SP nr 1 w Lubaniu,
  14. Nicola Sieradzka kl. I a – SP nr 2 w Lubaniu,
  15. Antonia Jakowiec kl. I – ZS-P w Pobiednej,
  16. Kornelia Kiryk kl. II – SP nr 1 w Olszynie,
  17. Hanna Bobak kl. III – SP w Zarębie,
  18. Aleksander Zieliński kl. III b – SP nr 1 w Olszynie,
  19. Kuba Sulima kl. I – SP nr 1 w Olszynie,
  20. Nina Juranek kl. I a – SP w Smolniku,
  21. Julia Chrzan kl. II a – SP nr 1 w Lubaniu,
  22. Kacper Kiełbik kl. I b – SP nr 1 w Lubaniu,
  23. Wiktor Koch kl. III a – SP nr 2 w Lubaniu,
  24. Wiktor Sroka kl. III – SP w Zarębie
  25. Tomasz Dzioba kl. III b – SP nr 1 w Olszynie,
  26. Kacper Kubecki kl. I a – SP nr 1 w Olszynie,
  27. Paweł Smentek kl. I a – SP w Smolniku,
  28. Marcel Szczygieł kl. I a – SP w Smolniku,

 – Szkoły Podstawowe kl. IV –VII:

  1. Cyprian Błaszczyk kl. IV – SP nr 3 w Olszynie,
  2. Oliwia Starzec kl. IV – SP nr 3 w Olszynie,
  3. Gabriel Starzec kl. IV – SP nr 3 w Olszynie,
  4. Mateusz Kownacki kl. IV – SP nr 3 w Olszynie,
  5. Gabriela Przybylak kl. IV – SP nr 3 w Olszynie,
  6. Marcelina Moroz kl. IV – SP nr 3 w Olszynie,
  7. Natalia Hołyś kl. VII – SP nr 3 w Olszynie,
  8. Inez Matusiak kl. VII – SP nr 3 w Olszynie,
  9. Agata Pietrusiak kl. VII – SP nr 3 w Olszynie,
  10. Weronika Różańska kl. IV – SP nr 4 w Lubaniu,
  11. Piotr Wolak kl. IV – SP nr 4 w Lubaniu,
  12. Nadia Szydło kl. IV b – SP nr 4 w Lubaniu,
  13. Natalia Duma kl. IV – SP nr 4 w Lubaniu,
  14. Emilia Markowska kl. IV b – SP nr 1 w Olszynie,
  15. Hubert Kruhlik kl. V – SP nr 1 w Olszynie,
  16. Błażej Juranek kl. V b – SP w Smolniku,
  17. Dominik Matoga kl. IV b – SP nr 1 w Olszynie,
  18. Milena Markowska kl. V – SP nr 1 w Olszynie,
  19. Dawid Pietrykowski kl. IV a – SP nr 1 w Olszynie,
  20. Wiktoria Sawicka kl. VI – SP nr 1 w Olszynie,
  21. Bartosz Pawłowski kl. VI – SP nr 1 w Olszynie,
  22. Jakub Suśniak kl. I SP nr 1 w Olszynie,
  23. Mirella Zaton kl. V – SP nr 1 w Olszynie,
  24. Jakub Wilk kl. VI c – SP w Smolniku,
  25. Jakub Sulima kl. V b – SP w Smolniku,
  26. Anna Chyłek kl. VI – SP w Smolniku,
  27. Patrycja Kiryk kl. VI – SP nr 1 w Olszynie
  28. Dawid Wlazło kl. VI – SP nr 1 w Olszynie,
– Szkoły Gimnazjalne i Ponadgimnazjalne:
  1. Kamila Pietrykowska kl. III c Gim SP nr 1 w Olszynie,

 

Uroczyste wręczenie nagród dla osób wymienionych w protokole odbędzie się 15 maja (wtorek) o godz. 13.00 w sali konferencyjnej ŁCR w Lubaniu.