Protokół konkursu plastycznego pt.”Lubię lato”.

wpis w: Konkursy, Newsy | 0

PROTOKÓŁ JURY Z ROZSTRZYGNIĘCIA KONKURSU PLASTYCZNEGO

pt. „Lubię lato

 

dokonanego dnia 7 czerwca 2017 r.

 Komisja konkursowa w składzie:

  1. Agnieszka Wierzbicka – kierownik Regionalnego Centrum Edukacji Ekologicznej w Lubaniu,
  2. Aleksandra Fink – inspektor Wydziału Ochrony Środowiska i Gospodarki Przestrzennej Urzędu Miasta w Lubaniu,
  3. Agnieszka Łasica – specjalista ds. ekologii Regionalnego Centrum Edukacji Ekologicznej w Lubaniu.

 

stwierdza, co następuje:

Na konkurs wpłynęło 66 prac z następujących placówek:

  1. Przedszkole Miejskie nr 1 w Lubaniu,
  2. Przedszkole Niepubliczne nr 1 w Lubaniu,
  3. Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubaniu,
  4. Szkoła Podstawowa nr 2 w Lubaniu,
  5. Szkoła Podstawowa nr 4 w Lubaniu,
  6. Szkoła Podstawowa w Kościelniku,
  7. Szkoła Podstawowa nr 3 w Olszynie,
  8. Zespół Szkolno – Przedszkolny w Pisarzowicach,
  9. Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy w Lubaniu.

Wszystkie prace zostały zakwalifikowane, ponieważ spełniły wymogi regulaminu.

Nagrody w postaci książek oraz gier planszowych przyznano w dwóch kategoriach wiekowych za I, II, III, IV, V miejsce. Przyznano miejsca ex aequo.

Nagrody otrzymują:

I Kategoria – Przedszkola i oddziały przedszkolne:

Miejsca I :

Malwina Kaczmarek – Szkoła Podstawowa w Kościelniku,

Martyna Chajecka – Przedszkole Niepubliczne nr 1 w Lubaniu,

Klaudia Gutowska – Przedszkole Miejskie nr 1 w Lubaniu.

 

Miejsca II:

Kornelia Kałużyńska – Zespół Szklono – Przedszkolny  w Pisarzowicach,

Kornelia Kwapisz – Przedszkole Niepubliczne nr 1 w Lubaniu,

Alan Gębora – Szkoła Podstawowa w Kościelniku.

  

  Miejsca III:

 Anna Szole – Szkoła Podstawowa w Kościelniku,

 Ola Wierzbińska – Przedszkole Niepubliczne nr 1 w Lubaniu,

 Lena Kulczycka – Zespół Szklono – Przedszkolny  w Pisarzowicach,

 

Miejsca IV:

Łucja Świątkowska – Przedszkole Miejskie nr 1 w Lubaniu,

Zuzanna Sulima – Zespół Szklono – Przedszkolny  w Pisarzowicach,

Jowita Gnaś – Przedszkole Niepubliczne nr 1 w Lubaniu.

 

Miejsca V:

Zuzanna Piotrowska – Przedszkole Niepubliczne nr 1 w Lubaniu,

Oskar Gorajec – Szkoła Podstawowa w Kościelniku,

Maria Cymbałko – Szkoła Podstawowa w Kościelniku.

 

II Kategoria – Szkoły Podstawowe klasy I-III: 

Miejsca I:

Marcin Kurczewski kl. III – Szkoła Podstawowa nr 3 w Olszynie,

Milena Zielonka kl. I – Szkoła Podstawowa w Kościelniku,

Michał Szczepański kl. II – Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy w Lubaniu.

 

Miejsca II:

Amelia Gryganiec kl. III d – Szkoła Podstawowa nr 4 w Lubaniu,

Bartłomiej Smusz kl. II a – Szkoła Podstawowa nr 3 w Olszynie,

Amelia Jankowska kl. II – Szkoła Podstawowa w Kościelniku.

 

Miejsca III:

Julia Jackowska kl. III f – Szkoła Podstawowa nr 4 w Lubaniu,

Julia Kurczewska kl. III – Szkoła Podstawowa nr 3 w Olszynie,

Polina Lenets kl. III e – Szkoła Podstawowa nr 4 w Lubaniu.

 

Miejsca IV:

Zuzanna Sobczak kl. II b – Szkoła Podstawowa nr 3 w Olszynie,

Anastazja Łapińska kl. III e – Szkoła Podstawowa nr 4 w Lubaniu,

Kamila Jagielska kl. III – Szkoła Podstawowa w Kościelniku.

 

Miejsca V:

Maja Białkowska kl. II c – Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubaniu,

Daria Marszał kl. II a – Szkoła Podstawowa nr 4 w Lubaniu,

Iga Roszak kl. II a – Szkoła Podstawowa nr 4 w Lubaniu.

 

 Uczestnicy konkursu, którzy zdobyli miejsca otrzymają nagrody książkowe z dziedziny nauk przyrodniczych lub gry planszowe na specjalnie w tym celu zorganizowanej uroczystości w dniu 19 czerwca o godz. 12.00 (poniedziałek) w siedzibie Regionalnego Centrum Edukacji Ekologicznej, Lubań Rynek – Ratusz.

                 

 Komisja dziękuje wszystkim uczestnikom konkursu.

Gratuluje nagrodzonym!!!